Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC)

Last Updated: Monday, 27 February 2017

APC


 

Senarai Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) bagi tahun 2016

  1. Encik Norkhairul Nizam bin M. Sadon - Unit Literasi
  2. Encik Noor Jasmin b. Jumhar - Bahagian Pendokumentasian
  3. Puan Sannyza bt. Abd Rahman - Perpustakaan  Komuniti Sg. Udang
  4. Encik Busran bin Masan - Unit Literasi
  5. Puan Norasikin binti  Md. Yatim - Perpustakaan Cawangan Tg. Karang
  6. Puan Rahimah binti  Hassan - Perpustakaan Cawangan Kajang
  7. Puan Junita binti  Parnoh - Perpustakaan Pekan Sg. Pelek
  8. Puan Noraznialfadellah bt. Mohd Yusof - Perpustakaan Pekan Hulu Bernam
  9. Encik Muhammad Rasaffie bin Ramli - Perpustakaan Daerah Hulu Langat
  10. Puan Rahimah binti Zahari - Perpustakaan Desa Kuang
  11. Puan Norsabah binti Ahmad - Perpustakaan Desa Tebuk Mufrad
  12. Puan Sumariah binti Jalani - Perpustakaan Desa Binjai Jaya
  13. Puan Bunga binti Zakaria - Perpustakaan Desa  Parit 8
  14. Encik Muhd Zamri Akmal b. Md. Yatim - Perpustakaan Daerah Kuala Selangor
  15. Cik Siti Norsalizah binti Mahmud - Bahagian Penyelidikan & Rujukan
  16. Encik Abd Fatah bin Shadan@Shahadan - Bahagian Pembangunan Sumber Manusia
  17. Encik Arifin bin Saad - Bahagian Pembangunan Sumber Manusia
  18. Encik Azlan bin  Amron - Unit Kewangan
  19. Encik Muhamad Haniff bin Abdul Razak - Bahagian Teknologi Maklumat

Senarai Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) bagi tahun 2015

  1. Encik Sarwani bin Abdul Jalal - Bahagian Khidmat Pengurusan
  2. Encik Ismail bin Mohammed Manshor - Unit Perkhidmatan Perpustakaan RATU
  3. Puan Norhalidza binti Mohd Nor - Unit Penyelenggaraan
  4. Puan Juhana binti Rojuli - Unit Kewangan
  5. Puan Masilah binti Md Yatim - Unit Perkhidmatan Perpustakaan RATU
  6. Puan Raihan binti Mohd Monir - Bahagian Pembangunan & Pengurusan Koleksi
  7. Puan Zainab binti Amron - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  8. Encik Faizal Reeza bin Abdul Hamid - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  9. Puan Rosmah binti Kardi - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  10. Puan Arnita binti Kinan - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  11. Puan Noorfazilla binti Mohd Rashid - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  12. Encik Saief El Taufiq bin Samiaun - Unit Pengurusan Ilmu
  13. Puan Norlida binti Hassan - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  14. Encik Amirul Shafiq bin Sazali - Unit Korporat
  15. Puan Rossidah binti Sadli - Bahagian Khidmat Pengurusan
  16. Encik Mohd Hisham bin Mohd Jani - Unit Penyelenggaraan
  17. Cik Nur Izzani binti Abdul Manaf - Unit Dokumentasi
  18. Encik Malek bin Ridzuan - Bahagian Perancangan & Pembangunan
  19. Cik Nor Hafizah binti Yaakob - Unit Kewangan
  20. Cik Saliza binti Rahman - Unit Dokumentasi

Senarai Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) bagi tahun 2014

  1. Encik Zainuddin bin Tasiman - Unit Pentadbiran & Sumber Manusia
  2. Cik Khairun Nisa’ binti Abd Rani - Unit Dokumentasi
  3. Puan Juliana Es binti Mohd Munawir - Unit Korporat
  4. Puan Mujiah binti Sayoothi - Bahagian Perancangan & Pembangunan
  5. Encik Mohd Asrin bin Osman - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  6. Encik Bahrum bin Sadikin - Unit Penyelenggaraan
  7. Encik Arif bin Ariffin - Bahagian Maklumat & Penyelidikan
  8. Encik Salehuddin bin Mohamad - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  9. Puan Juniadah binti Jamil - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  10. Puan Hanawiyah binti Mat Mail - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  11. Puan Maedah binti Yahaya - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  12. Encik Mohd Harith Fadillah bin Tamyas - Unit Penyelenggaraan
  13. Encik Nordin bin Desa - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  14. Puan Jamaah binti Husain - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  15. Puan Salwa binti Khamis - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  16. Puan Zarinah binti Mahfool - Unit Pentadbiran & Sumber Manusia
  17. Encik Mohd Yazma Adri bin Mohd Yazid - Bahagian Teknologi Maklumat
  18. Encik Muhammad Azhiim bin Bahrudin - Unit Penyelenggaraan
  19. Puan Farah Nadiah Jasmin - Bahagian Teknologi Maklumat
  20. Puan Nursaluwani binti Mohd Hatta - Bahagian Pembangunan & Pengurusan Koleksi

Senarai Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) bagi tahun 2013

  1. Puan Sabariah binti Sayuti - Unit Dokumentasi
  2. Puan Norafidah binti Muhd Wirsat - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  3. Puan Norelmin binti Sapuan - Bahagian Perancangan & Pembangunan
  4. Puan Rukiah binti Abdul Hadi - Unit Pentadbiran & Sumber Manusia
  5. Puan Norshahidah binti Mohd Zin - Unit Pentadbiran & Sumber Manusia
  6. Puan Munaziah binti Salim - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  7. Encik Hamid bin Mohd Kusaini - Unit Rangkaian Perpustakaan
  8. Puan Raja Bidah binti Raja Seman - Unit Perkhidmatan Perpustakaan RATU
  9. Puan Morkhati binti Bohari - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  10. Puan Roseneta binti Mohamed Badros - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  11. Puan Suryani binti Mustafa - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  12. Puan Habibah binti Ahmad - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  13. Puan Isnani binti Awang Mat Yassin - Unit Perkhidmatan Perpustakaan RATU
  14. Encik Abd Razak bin Md Jusoh - Bahagian Pembangunan & Pengurusan Koleksi
  15. Puan Norita binti Sumairi - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  16. Puan Munalizan binti Mohd Sallih @ Kasim - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  17. Cik Siti Aminah binti Idris - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  18. Encik Mohd Nur Hafiz bin Ibrahim - Unit Kewangan
  19. Cik Valarmathy A/P Karunan - Bahagian Perkhidmatan Daerah

Senarai Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) bagi tahun 2012

  1. Encik Norazhan Sahlan - Bahagian Perancangan & Pembangunan
  2. Puan Rozainees Kamaruddin - Seksyen Perkhidmatan Rangkaian Perpustakaan
  3. Puan Hamidah Mohamad Noor - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  4. Cik Siti Saliha Mohamad Said - Bahagian Pembangunan & Pengurusan Koleksi
  5. Puan Siti Yusrina Mohd. Jainudin - Bahagian Perkhidmatan Perpustakaan RATU
  6. Puan Nurul Aizan Muner - Bahagian Perancangan & Pembangunan
  7. Encik Bustaman Md.Arif - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  8. Encik Raja Nasaruddin Raja Ariffin - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  9. Puan Jamaliah Jamil - Bahagian Pendokumentasian
  10. Encik Abdul Hakim Jaafar - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  11. Puan Vijiya A/P Kandasamy - Bahagian Maklumat & Penyelidikan
  12. Puan Nor Fatihah Seman - Bahagian Kewangan
  13. Puan Yusjalila Md. Khamis - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  14. Cik Nor Fazieha Roslan - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  15. Encik Abdul Kadir Abu Bakar - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  16. Encik Idris Othman - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  17. Encik Faiyaz Ahmad Yusoff Baharuddin - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  18. Encik Rahim Mohamad - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  19. Puan Farah Nadiah Jasmin - Bahagian Teknologi Maklumat
  20. Encik Ahmad Zafri Shukor - Bahagian Teknologi Maklumat
  21. Encik Azlan Amron - Bahagian Kewangan

Senarai Penerima Anugerah Perkhidmatan Cemerlang (APC) bagi tahun 2011

  1. Puan Haiziah Abu  - Bahagian Teknologi Maklumat
  2. Puan Zurianti Zulkifli  - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  3. Puan Nazaleeza Hasan  - Bahagian Perancangan & Pembangunan
  4. Encik Harun Mohamad  - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  5. Puan Norhalidza Mohd Nor  - Bahagian Penyelenggaraan
  6. Encik Jalani Mustafa  - Bahagian Pembangunan & Pengurusan Koleksi
  7. Puan Norhayati Hasan  - Bahagian Kewangan
  8. Encik Daud Yacob  - Bahagian Pembangunan & Pengurusan Koleksi
  9. Puan Neti Dahlia Osman  - Bahagian Perkhidmatan RATU
  10. Puan Jothimalar A/P Chelliah  - Bahagian Kewangan
  11. Puan Sabariah Ahyar  - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  12. Encik Mazlihardi Chek Manshor  - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  13. Puan Noraini Idrus  - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  14. Encik Saiful Bahri Abd. Hamid  - Bahagian Perkhidmatan Perpustakan RATU
  15. Encik Nazrin Harun  - Bahagian Maklumat & Penyelidikan
  16. Encik Ahmad Kamiri Hj Saiman  - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  17. Puan Zainab Adam  - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  18. Puan Noryatimah Jamari  - Bahagian Perkhidmatan Daerah
  19. Encik Azfendi Sanusi  - Bahagian Pentadbiran & Sumber Manusia
  20. Encik Meor Muhammad Fawaz Meor Latip  - Bahagian Teknologi Maklumat
  21. Encik Muhammad Hafiz Pakhrudin  - Bahagian Teknologi Maklumat