Majlis Bersama Jabatan (Sesi 2020 - 2022)

Last Updated: Tuesday, 13 July 2021

Perlembagaan Majlis Bersama Jabatan Bagi Perbadanan Perpustakaan Awam Selangor

(Pindaan) Majlis Bersama Jabatan bagi Perbadanan Perpustakaan Awam Selangor (selepas ini disebut sebagai ‘Majlis’) hendaklah mengandungi 21 ahli termasuk Pengerusi, Setiausaha-setiausaha dan Ahli Jawatankuasa yang terdiri daripada 8  ahli yang dilantik oleh Ketua Jabatan, Perbadanan Perpustakaan Awam Selangor (selepas ini disebut sebagai ‘Pihak Pegawai” dan 12 ahli yang dipilih oleh pekerja-pekerja yang berkhidmat di Perbadanan Perpustakaan Awam Selangor (selepas ini disebut sebagai “ Pihak Pekerja”)

 

KEANGGOTAAN WAKIL PEGAWAI

 Pengerusi

1.  YBhg. Datin Paduka Hajah Mastura Hj Muhamad , D.S.I.S.  (Pengarah, Perbadanan Perpustakaan Awam Selangor)

Keanggotaan

2.  Puan Suzliana bt Abdul Hamid   (Timbalan Pengarah, Perbadanan Perpustakaan Awam Selangor)

Setiausaha

 3. Puan Sabariah Sayuth  (Pustakawan)

 4. Cik Norhafidah Ehawan  (Pustakawan)

 5. Encik Mohamed Fadzli Bin Fauzi  (Pustakawan)

 6. Encik Norazhan b Sahlan (Pustakawan)

 7. Encik Norkhairul Nizam Bin M.Sa'adon  (Pustakawan)

 8.  Encik Zainuddin b Tasiman  (Pegawai Tadbir)

9. Puan Haiziah bt Abu  (Pegawai Teknologi Maklumat)

10. Encik Zahir b Yahaya  (Pustakawan)

        11. Puan Roselin Abd. Razak (Akauntan)

12. Puan Norelmin Sapuan   (Pustakawan)

13. Puan Norelmin Sapuan   (Pustakawan)

 

WAKIL PEKERJA SESI 2020 - 2022

BIL NAMA JAWATAN WAKIL
1 Encik Noor Jasmin bin Jumhar @Jumhor Penolong Pustakawan Penolong Pustakawan
2 Puan Miskiah bt. Sarbani Pembantu Pustakawan mewakili Sabak Bernam dan Kuala Selangor
3 Puan Raihan bt. Mohamed Monir Pembantu Pustakawan mewakili Pustaka Raja Tun Uda, Shah Alam
4 Encik Mohamad Anuar bin Sulong Pembantu Pustakawan mewakili Hulu Langat dan Hulu Selangor
5 Encik Mohd Nizam bin Radzaly Pembantu Pustakawan mewakili Hulu Langat, Hulu Selangor
5 Encik Mohd Asrin bin Osman Pembantu Pustakawan  mewakili Hulu Langat dan Hulu Selangor
6 Encik Abdul Razak bin Md. Jusoh, Pembantu Operasi mewakiliPustaka Raja Tun Uda, Shah Alam
7 Siti Norsalizah bt. Mahmud Pembantu Operasi mewakiliHulu Langat dan Hulu Selangor
 8 Encik Asri bin Atan Pembantu Operasi mewakili Sepang, Gombak dan Petaling
 9 Encik Mohd Zin bin Mohd Isa Pembantu Operasi mewakili Klang dan Kuala Langat
10  Encik Idris bin Othman Pengawal Keselamatan mewakili Sabak Bernam dan Kuala Selangor